"Нехай хоча б зберуться": Кучма заявив про необхідність зустрічі лідерів "нормандської четвірки"

Кучма також наголосив на неприпустимості проведення на Донбасі "виборів", організованих бойовиками

Леонід Кучма З відкритих джерел

Представник України на переговорах у Мінську Леонід Кучма заявив про необхідність проведення зустрічі лідерів країн "нормандської четвірки" з питання врегулювання ситуації на Донбасі. Про це він сказав у коментарі журналістам, передає 112.ua.

"Жовтень 2016 року - остання зустріч "нормандського формату". Нехай хоча б зберуться. Тому що коли у 2015 році вони проголосили і з того часу практично не збираються, після 16-го, а "перекинулися" на міністрів, у тому числі ТКГ, у якої прав немає ніяких, нуль... Нам, українцям, треба голосніше про це кричати: "Хлопці, збирайтеся, покажіть, які ваші рішення", - заявив Леонід Кучма.

Новини за темою: Кучма прогнозує, що обміну заручниками до президентських виборів в Україні не буде

Говорячи про призначені бойовиками на Донбасі "вибори" восени цього року, Кучма наголосив на неприпустимості їх проведення.

"Це грубе порушення. Якщо світ, у тому числі "нормандський формат", погодиться, значить ми просто легалізували цю "владу", яка є до сьогоднішнього дня в т. зв. "ДНР" і "ЛНР". От і все. Цього в жодному разі допустити не можна", - сказав він.

"І сьогодні така ситуація: уповільнений процес, ні війни ні миру", - резюмував Кучма. 

Нагадаємо, бойовики "ДНР" і "ЛНР" заявили про намір провести "вибори" на окупованих територіях у листопаді 2018 року. Україна та міжнародні організації вже заявили, що таке "голосування" є незаконним і його визнано не буде.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів