НАЗК виявило порушення в е-декларації Денісової

НАЗК розпочне перевірку е-декларації міністра інфраструктури Володимира Омеляна

З відкритих джерел

Національне агентство з запобігання корупції виявило порушення в електронній декларації уповноваженої Верховної Ради з прав людини Людмили Денісової за 2015-2017 роки. Про це йдеться в рішенні НАЗК про результати повної перевірки декларації Денісової.

"Денісовою Людмилою Леонтіївною, народним депутатом України, за 2015, 2016 та 2017 роки (виявлено ознаки правопорушень, передбачених статтею 366-1 ("Подання суб'єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування", - ред.) Кримінального кодексу України)", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, НАЗК завершило повні перевірки е-декларацій щодо семи інших посадовців, в яких теж виявило правопорушення.

Зокрема, виявлено незначні порушення, які не тягнуть за собою адміністративну чи кримінальну відповідальність, в е-декларації за 2015 та 2016 роки голови Державної служби України з питань праці Романа Чернеги.

Також повідомляється, що НАЗК розпочне перевірки е-декларацій міністра інфраструктури Володимира Омеляна за 2015 рік, голови Державного агентства резерву Вадима Мосійчука за 2017 рік, віце-прем'єр-міністра України Володимира Кістіона за 2015 та 2016 роки, та віце-прем'єр-міністра В'ячеслава Кириленка за 2015 та 2016 роки.

Нагадаємо, Національне агентство з запобігання корупції виявило порушення в електронній декларації міністра оборони Степана Полторака за 2017 рік.

Раніше повідомлялося, що НАЗК виявило порушення в електронних деклараціях секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова за 2015-2017 роки.

У трьох деклараціях секретар РНБО не вказав вартості автомобіля дружини Toyota Highlander 2013, пояснивши це тим, що документ на машину не зберігся.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів