Нацрада з ТБ 19 січня розгляне питання трансляції на СТБ шоу з російськими військовими

У регуляторі відзначають, що буде прийнято рішення згідно з чинним законодавством

З відкритих джерел

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України 19 січня має намір розглянути питання трансляції в недільному ефірі телеканалу "СТБ" передачі "Битва екстрасенсів" виробництва каналу "ТНТ", в якій брали участь російські військові. Про це повідомляє прес-служба Нацради.

За фактом трансляції зазначеної передачі відповідним підрозділам регулятора дано доручення провести моніторинг і запис програми, щоб ці матеріали розглянути на засіданні. Ефір телеканалу "СТБ" записано.

У Нацраді відзначають, що на трансляцію цієї передачі активно відреагувала глядацька аудиторія та медіа-спільнота, висловлюючи своє обурення і закликаючи регуляторний орган до адекватного реагування.

На черговому засіданні Національна рада винесе це питання на розгляд з голосу і ухвалить рішення у відповідності з чинним законодавством.

Нагадаємо, на телеканалі СТБ вчора, 16 січня, вийшла в ефір російська версія проекту "Битва екстрасенсів", в якій брали участь "люди в камуфляжі", серед яких були колишні і діючі російські військові. Один з них відкрито зізнався, що брав участь у бойових діях в Україні.

Голова правління ЗАТ "Міжнародний Медіа Центр - СТБ" Володимир Бородянський вибачився за її появу в ефірі, назвавши це "неприпустимим з моральної точки зору".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів