Націоналісти заявили про підтримку свободівця Кошулинського на виборах президента

Підписанти заяви вважають, що на президентських та парламентських виборах 2019 року треба дати вирішальний бій реваншистам, і тільки націоналісти є тими, хто здатен це зробити

Фото з відкритих джерел

Партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода", "Правий сектор", Організація українських націоналістів, Конгрес українських націоналістів та організація "С14" разом заявили про підтримку заступника голови партії ВО "Свобода" Руслана Кошулинського як кандидата на посаду президента України на виборах 2019 року. Про це йдеться в заяві, яку оприлюднили націоналісти, повідомляє прес-служба ВО "Свобода".

Підписанти заяви вважають, що на президентських та парламентських виборах 2019 року треба дати вирішальний бій реваншистам, і тільки націоналісти є тими, хто здатен це зробити.

"2019-й рік буде визначальним для України: або наша країна утвердиться як Українська Самостійна Соборна Держава, або впаде в провалля реваншу промосковських сил. Надзвичайно важливими в цьому є президентські та парламентські вибори. На них треба дати вирішальний бій реваншистам, і тільки націоналісти є тими, хто здатен припинити агентуру Кремля", - йдеться в документі.

Раніше про підтримку Руслана Кошулинського заявив провідник Національного руху "ДІЯ" Дмитро Ярош.

Під текстом заяви свої підписи поставили лідер партії ВО "Свобода" Олег Тягнибок, голова партії "Правий сектор" Андрій Тарасенко, голова Організації українських націоналістів Богдан Червак, голова Конгресу українських націоналістів Степан Брацюнь та лідер руху "С14" Євген Карась.

Нагадаємо, чергові вибори президента України відбудуться 31 березня 2019 року. До 4 лютого ЦВК прийматиме документи від кандидатів у президенти, а наступні п’ять днів – до 9 лютого 2019 року – відбуватиметься реєстрація кандидатів. Після цього буде оголошено остаточний та офіційний список претендентів на посаду глави держави.

До речі, у березні 2017 року партії ВО "Свобода", "Національний корпус" (колишній "Азов") та "Правий сектор" об’єдналися, підписавши "Національний маніфест". Серед положень маніфесту – спрямування зусиль на створення Балто-Чорноморського союзу, повернення права на відновлення ядерного потенціалу, визнання Російської Федерації державою-агресором, законодавче закріплення права на вільне користування зброєю та сприяння створенню єдиної помісної церкви з центром у Києві.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів