НАТО продовжує звертатися до РФ з вимогою відкликати війська з України і приступити до політичного процесу, - Расмуссен

"Ми, на жаль, є свідками російської участі у цих діях зі дестабілізації ситуації на сході України", - констатував генсек

112.ua
НАТО продовжує звертатися до РФ з вимогою відкликати війська з України і приступити до конструктивного політичного процесу. Про це на прес-конференції в Ньюпорті заявив генсек НАТО Андерс Фог Расмуссен.

"Важливо те, що реально відбувається зараз. І ми, на жаль, є свідками російського участі в цих діях зі дестабілізації ситуації на сході України. Ми будемо продовжувати звертатися до Росії з вимогою відкликати свої війська, припинити постачати зброю, підтримувати збройних учасників в Україні і приступити до конструктивного політичного процесу", - заявив генсек НАТО.

Нагадаємо, 4-5 вересня в Ньюпорті (Уельс) відбудеться саміт НАТО, на якому буде зокрема розглянуто українське питання. Взяти участь у саміті запросили і президента України Петра Порошенка.

Як повідомила його прес-служба, президент України на саміт вже відбув.

Новини за темою: Расмуссен і Порошенко на зустрічі окреслять конкретні кроки зі зміцнення партнерства України і НАТО

Планується, що президент візьме участь у засіданні глав держав та урядів країн-контрибуторів ISAF, засіданні Комісії Україна-НАТО, унікальному форматі Порошенко-Обама, Кемерон, Меркель, Олланд, Ренці, більше десятка повноцінних двосторонок, у тому числі з лідерами Канади, Польщі, Литви, Іспанії, Норвегії, Швейцарії, Туреччини, спільній прес-конференції президента України та генсека НАТО, брифінгах для ЗМІ, проведе великі виступи на кількох заходах.

Новини за темою: Висвітлення саміту НАТО в ефірі "112 Україна"

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів