Нацтелерадіо слід боротися із засиллям російського продукту, - екс-заступник голови НБУ

"У нас є, з ким боротися Нацраді: в українському ефірі продовжує існувати засилля російського продукту", - зазначив Савченко

112.ua
Нацтелерадіо слід боротися із засиллям російського продукту. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-заступник голови НБУ Олександр Савченко.

"У нас є, з ким боротися Нацраді: в українському ефірі продовжує існувати засилля російського продукту, тобто продукту, який створюється за межами України. Я кажу як економіст: це мінус ВВП, з українського ВВП. Коли інформаційний продукт створюється в Україні, це плюс до ВВП, тобто навіть ви створюєте ВВП, робите життя українських людей заможнішим. Не тільки інформаційною політикою, але й економічною політикою. Тому, думаю, що всю увагу треба зосередити на тому, щоб українці отримували інформацію з об'єктивних українських джерел, у тому числі й різні точки зору", - заявив Савченко.

Нагадаємо, Нацрада винесла телеканалу "112 Україна" попередження за трансляцію ток-шоу "Шустер LIVE". І тепер "112 Україна" в будь-який момент може зникнути з телеекранів країни. Канал вважає дії Нацради тиском на свободу слова в Україні.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів