Євробачення в Києві
КГГА

Процес підготовки до пісенного конкурсу Євробачення-2017 в Україні є контрольованим і йде в плановому режимі, а на заміну організаторам, які пішли, вже знайдено заміну. Про це заявила в. о. голови правління ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" Ганна Бичок, передає прес-служба уряду.

Вона додала, що часткові кадрові зміни в команді не вплинуть на виконання зобов'язань НСТУ з організації та проведення пісенного конкурсу в Україні.

Заміна менеджерів, як повідомив заступник голови НСТУ Павло Грицак, тривала 72 години. "Пов'язано це з двома причинами: значна підтримка з боку всіх владних структур України та міста Києва. Друга причина - люди, які пішли, - не телевізійно-виробнича команда. Покинули проект люди з івент-команди і комерційної частини команди, хто безпосередньо не впливає на телевізійне шоу і підготовку", - сказав він.

Кадрові зміни у складі організаторів вимагають схвалення з боку Європейського мовного союзу, пропозиції щодо кандидатур на заміщення посад у команді підготовки до Євробачення-2017 спрямовані на утвердження ЄМС.

"Івент-менеджера обрано спільно з містом Києвом, оскільки дуже багато подій навколо Євробачення-2017 буде проходити в Києві. На посаду комерційного директора пісенного конкурсу кандидатом є людина, яка працювала понад 15 років у Національній телерадіокомпанії України і займалася всіма спонсорськими та маркетинговими проектами, зокрема конкурсом Євробачення-2005 та дитячим пісенним конкурсом Євробачення-2009, Євро-2012 та іншими подіями", - сказав Грицак.

Повідомляється, що за два дні продажів було реалізовано 9 384 квитки вартістю від 8 до понад 500 євро. Всього планується продати близько 70 тис. квитків на 9 подій конкурсу: фінал, два півфінали, їх репетиції і генеральні репетиції.

З 6 лютого також почалося бронювання номерів в офіційних готелях Євробачення-2017 для іноземних делегацій. За перший день забронювала номера 21 делегація.

Новини за темою: У КМДА закликали власників готелів не завищувати ціни на проживання під час Євробачення

Зазначимо, 13 лютого команда організаторів Євробачення в Україні заявила про припинення роботи. У команді вважають, що запропонована нова структура управління конкурсом, відсутність прозорості та юридичних зобов'язань, зрив термінів проведення тендерів - заважають підготовці.

У свою чергу, у Національній суспільній телерадіокомпанії (НСТ) України підкреслюють необхідність активної підготовки до проведення міжнародного пісенного конкурсу "Євробачення-2017", а "з'ясовувати стосунки" немає часу.

Євробачення-2017 пройде в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу заплановано на 13 травня.

Співачка Illaria і співак Rozhden вийшли у фінал національного відбору пісенного конкурсу Євробачення-2017. Перший півфінал національного відбору Євробачення пройшов 4 лютого. З восьми конкурсантів були відібрані співачка Тетяна Решетняк та гурт "Сальто назад". Третій півфінал відбудеться 18 лютого. 25 лютого відбудеться фінал національного відбору.