МЗС України отримав від РФ ноту про намір відправити на Донбас черговий "гумконвой" 27 лютого

"У ноті, скерованій у відповідь, ми заявили про категоричну вимогу не здійснювати переміщення через державний кордон", - зазначив спікер МЗС

Украинское фото
МЗС України отримав від РФ ноту про намір відправити на Донбас черговий "гумконвой" 27 лютого. Про це в ході брифінгу, який транслював телеканал "112 Україна", заявив спікер МЗС Євген Перебийніс.

"Вчора нами отримано ноту від російського МЗС про намір Росії відправити 27 лютого в Донецьку і Луганську області України вантаж, який Росія називає "гуманітарним". МЗС України неодноразово звертало увагу російської сторони на таке: попередні так звані гуманітарні вантажі переміщалися на територію України без згоди уряду України, оскільки були очевидні порушення законодавства України, у загальних рисах визнаної міжнародної практики, а також раніше погоджених з МКЧХ умов доставки таких вантажів", - заявив спікер.

"У ноті, скерованій у відповідь, ми заявили про категоричну вимогу не здійснювати переміщення через державний кордон України згаданих вантажів без згоди української сторони і без проведення компетентними органами України необхідних процедур прикордонного і митного контролю, а також без погодження з МКЧХ та без супроводження цього вантажу його представниками", - зазначив Перебийніс.

Раніше сьогодні повідомлялося, що черговий, 16-й, гуманітарний конвой МНС РФ для Донбасу вирушив до Ростовської обл.

У МНС стверджують, що більшу частину вантажів складуть продукти харчування, медикаменти, предмети першої необхідності й інші матеріальні засоби для життєзабезпечення населення Донбасу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів