МЗС України висловило протест у зв'язку з візитом Путіна до Криму

Російський президент 4 серпня був у Севастополі на вечорі-відкритті Другого міжнародного музичного фестивалю "Опера в Херсонесі"

Фото з відкритих джерел

Міністерство закордонних справ України висловило протест у зв'язку з черговим не узгодженим з українською владою візитом президента Російської Федерації Володимира Путіна на тимчасово окуповану територію нашої країни - Крим та Севастополь. Про це йдеться в повідомленні, розміщеному на сайті МЗС України.

"Україна вважає цей візит і будь-які так звані поїздки російських чиновників у тимчасово окуповані АР Крим і Севастополь (Україна) грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними принципами і нормами міжнародного права", - наголошується в повідомленні.

При цьому підкреслюється, що АР Крим та місто Севастополь є невід'ємною частиною України в її міжнародно визнаних кордонах, що визнано більшістю світової спільноти.

Раніше стало відомо, що 4 серпня російський президент Володимир Путін відвідав вечір-відкриття Другого міжнародного музичного фестивалю "Опера в Херсонесі", який відбудеться 10–12 серпня на території музею-заповідника "Херсонес Таврійський" у Севастополі.

Російська сторона вважає територію Кримського півострова своєю після так званого референдуму за возз'єднання, який пройшов в 2014 році і був не визнаний більшістю світового співтовариства.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів