Униан

МВС викликає Сергія Льовочкіна і Сергія Клюєва на допит у справі про вбивство екс-нардепа Олега Калашникова. Про це повідомляє прес-служба МВС України.

"У рамках розслідування кримінального провадження за фактом умисного вбивства екс-нардепа Олега Калашникова у слідчих Головного слідчого управління МВС України виникла необхідність допитати як свідків Льовочкіна С. В. і Клюєва С. П.", - сказано в повідомленні.

"Метою процесуальної дії є встановлення обставин знайомства загиблого Калашникова з Льовочкіним і Клюєвим. Крім того, слідчі з'ясовуватимуть їхні взаємини, коло спілкування, наявність можливих боргових зобов'язань, конфліктних ситуацій, погроз, спільних проектів, у тому числі пов'язаних з Партією регіонів і передвиборчою компанією", - сказано в повідомленні.

Олег Калашников був убитий 15 квітня на порозі власної квартири. Міліція розслідує кримінальне провадження за статтею "Умисне вбивство". Керівник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк пізніше повідомив, що в день вбивства Калашникова в машині його рідного брата було знайдено 6 млн грн. Крім того, під час обшуку квартири Калашникова міліція знайшла конверти з доларами та елітні рушниці.