МВФ проведе перевірку закону про Антикорупційний суд на відповідність домовленостям

Раніше Верховна Рада прийняла законопроект про Антикорупційний суд

Фото з відкритих джерел

Міжнародний валютний фонд перевірить прийнятий Радою закон про Антикорупційний суд на відповідність домовленостям за програмою реформ, що підтримується МВФ. Про це заявив постійний представник МВФ в Україні Йоста Люнгман, передає прес-служба організації.
 
"Верховна Рада України прийняла законопроект про Вищий Антикорупційний суд, доповнивши цим новим основним компонентом антикорупційну стратегію влади України. Фахівці МВФ проведуть аналіз документа на предмет його відповідності з домовленостями, досягнутими в контексті програми реформ, підтримуваної МВФ", – йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Венеційській комісії привітали ухвалення закону про Антикорупційний суд

Нагадаємо, що сьогодні, 7 червня, Верховна Рада ухвалила в цілому як закон проект № 7440 "Про Вищий антикорупційний суд". За проголосували 315 народних депутатів.

Наголошується, що в ході підготовки документа до другого читання до законопроекту подали 1927 поправок. На минулому пленарному тижні депутати почали розглядати проект у другому читанні, за середу-четвер встигли пройти 1274 поправки.

Разом з тим Парубій говорив про те, що деякі норми законопроекту не узгоджені з міжнародними партнерами України, зокрема щодо ролі міжнародних експертів при призначенні кандидатів до Антикорупційного суду.

Посол США в Україні Марі Йованович заявляла, що прийнявши не узгоджений з Міжнародним валютним фондом (МВФ) закон "Про Вищий антикорупційний суд", Україна не отримає мільярди доларів міжнародної допомоги, а її економіка дестабілізується.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів