Мою думку не враховують: Сенцов повідомив у листі про початок примусового годування з 6 жовтня

"145 днів боротьби, мінус 20 кг ваги, плюс підірваний організм, але мета так і не досягнута", - написав він

Олег Сенцов в колонії в Лабитнангі, 9 серпня 2018 Facebook Людмила Денісова

З 6 жовтня до українського політв'язня Олега Сенцова буде застосовано "примусове годування". Про це йдеться в листі самого Сенцова, яке він надав адвокатові Дмитру Дінзе, передає "Настоящее время".

"У зв'язку з критичним станом мого здоров'я, а також патологічними змінами, які почались у внутрішніх органах, найближчим часом до мене заплановано застосування примусового харчування. Моя думка при цьому вже не враховується - нібито я вже не в змозі адекватно оцінювати рівень здоров'я і небезпеки, що йому загрожують. Насильницьке годування буде проводитися в рамках реанімаційних заходів щодо порятунку життя пацієнта. У даних умовах я змушений припинити своє голодування із завтрашнього числа, тобто з 06.10.18 р", - написав Сенцов.

Український політв'язень попросив вибачення у тих, кого підвів.

"145 днів боротьби, мінус 20 кг ваги, плюс підірваний організм, але мета так і не досягнута. Я вдячний всім, хто підтримував мене, і прошу вибачення у тих, кого я підвів... Слава Україні!", - написав він.

Лист Сенцова Настоящее время

Новини за темою: Припинення голодування Сенцова означає, що він у критичному стані - "практично за межею", - Денісова

Як повідмолялося, сьогодні Олег Сенцов припинив голодування. Російська сторона офіційно повідомила про заяву Сенцова, проте причини не назвала.

Раніше сьогодні російські ЗМІ з посиланням на заступника директора Федеральної служби виконання покарань РФ (ФСВП) Валерія Максименка повідомляли, що Сенцов припинив голодування і дієтологи Москви розробили для нього спеціальну дієту для виведення його з голодування.

Нагадаємо, Олег Сенцов оголосив голодування 14 травня 2018 року. Основною вимогою було відпустити на волю українців, які стали політв'язнями Кремля.

Про критичний стан здоров'я українця заявляли в ООН, висловивши стурбованість. За прогнозами лікарів, четверта криза, яка характеризується відмовою органів, могла розпочатися будь-якої миті. Сенцов через погіршення стану здоров'я написав заповіт на свою творчість.

Уповноважений РФ з прав людини Тетяна Москалькова назвала стан незаконно засудженого українського режисера Олега Сенцова "стабільним" і заявила, що йому "скоригували програму лікування".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів