Міноборони: Вибух на Широколанівському полігоні не має відношення до навчань "Сі Бриз" і "Південний вітер"

Наголошується, що на місці працює оперативна група, ведеться розслідування щодо з'ясування причин і обставин події

Минобороны

Вибух на Широколанівському полігоні не має відношення до навчань "Сі Бриз" і "Південний вітер". Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив офіцер одеського регіонального центру Міноборони України Ярослав Чепурний.

Як відомо, під час навчань на Широколанівському військовому полігоні в Миколаївській обл. загинув військовослужбовець, ще восьмеро отримали поранення. Повідомляється, що під час стрільб розірвався 120-мм міномет.

"На даний момент рано говорити офіційну причину трагедії, яка сталася сьогодні вранці. Слідча комісія у складі офіцерів Миколаївської військової прокуратури, офіцерів військової служби правопорядку Миколаївського національного відділення працюють на місці події для того, щоб уточнити причину загибелі і поранень військовослужбовців", - заявив Чепурний.

"Стосунку до "Сі-бриз 2016" і "Південний вітер" це не має", - зазначив він на уточнююче питання журналістів.

"Серед 8 поранених, один важкий. Йому зараз проводиться в Миколаївському військовому госпіталі операція. За його життя борються медики. Що стосується решти, 7 поранених, то у них поранення такого роду, що небезпеки для життя це не становить. Буде проведено розслідування, яке має відповісти на питання, як так сталося і що зробити, щоб цього більше не відбувалося", - додав Чепурний.

Наголошується, що на місці працює оперативна група, ведеться розслідування щодо з'ясування причин і обставин події.

Як повідомлялося, 18 липня в Україні стартували спільні з США навчання "Сі Бриз-2016". Зокрема навчання проводяться на території Одеської та Миколаївської областей, а також у північно-західній частині Чорного моря. Тема навчань - проведення багатонаціональної операції з безпеки в кризовому регіоні.

В Україні також сьогодні розпочалися комплексні командно-штабні навчання "Південний вітер".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів