Міністр оборони Полторак звільнився з армії

Полторак залишається міністром оборони, але згідно зі стандартами НАТО - цивільною особою

Міністр оборони Степан Полторак Пресс-служба Министерства обороны Украины

Президент Петро Порошенко звільнив міністра оборони України Степана Полторака з військової служби. Про це Порошенко сказав під час виступу, який транслював телеканал "112 Україна".

Степан Полторак пішов з ЗСУ у званні генерала армії. 

Полторак залишається міністром оборони України, але подав рапорт про звільнення з військової служби, оскільки з 1 січня 2019 року Міноборони має очолювати цивільна особа. Порошенко цей рапорт задовольнив. 

"Цінуючи.. внесок Степана Півторака у відродження Збройних сил України, а до цього – у відновлення і становлення Національної гвардії України, я прийняв рішення, щоб він продовжив керівництво оборонним відомством вже в статусі цивільного міністра", - сказав Порошенко.

Степан Полторак очолює Міністерство оборони України з 14 жовтня 2014 року. До цього він керував Національною гвардією, а ще раніше, але вже після Революції гідності - Внутрішніми військами до їх розформування. 

Нагадаємо, що норма про цивільного міністра оборони прописана в законі про національну безпеку. Згідно з документом, з наступного року Міністерство оборони має очолити цивільний міністр, а посаду головнокомандувача ЗСУ - начальника генштабу розділять між двома керівниками. Нагадаємо, що Генеральний штаб очолює Віктор Муженко. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів