Луценко просить Раду дозволити притягнути до кримінальної відповідальності нардепів Дмитра Колєснікова та Олександра Вілкула

Обидва нардепи пройшли до Ради за списками "Опоблоку"

Генеральний прокурор Юрій Луценко просить Верховну Раду дати згоду на притягнення до кримінальної відповідальності нардепа від "Опоблоку" Дмитра Колєснікова. Відповідне подання вже зареєстровано в апараті парламенту. Про це у Facebook повідомила Лариса Сарган, прес-секретар генпрокурора.

"Слідством встановлено, що Дмитро Колєсніков, перебуваючи на посаді голови Агентства держмайна України, зловживаючи службовим становищем, вчинив певні дії, в результаті чого стало можливим відчуження об'єктів нерухомості - виробничого та лабораторно-побутового корпусу Державного підприємства "Науково-дослідний і конструкторсько-технологічний інститут трубної промисловості ім. Я. Ю. Осади" у Дніпрі загальною площею майже 7 тис. кв. м", - написала Сарган.

Зазначимо, Дмитро Колесніков пройшов до Ради, будучи 21-м номером у списку "Опозиційного блоку". Є членом комітету Ради з питань екологічної політики. Державне агентство з управління державними корпоративними правами та майном очолив в 2010 році, через два роки став головою Дніпропетровської ОДА, пробувши на цій посаді до втечі екс-президента Віктора Януковича.

Згодом Сарган повідомила про подання генпрокурора на ще одного нардепа від "Опоблоку" - Олександра Вілкула.

Народний депутат фракції "Опозиційний блок" Олександр Вілкул в ефірі "112 Україна" 112.ua

"Колишній голова Дніпропетровської ОДА протягом 2011-2012 рр. видав розпорядження про зміну цільового призначення земельних ділянок площею 21 га нібито із земель запасу с/г призначення (пасовища), а насправді із земель колективної власності пайовиків двох сільськогосподарських підприємств Нікопольського району", - уточнила вона.

Вілкула також запідозрили у зміні цільового використання 23 земельних ділянок загальною площею понад 45 га, які перебували у власності ТОВ "АРТ ЛЕНД", із земель сільськогосподарського призначення на землі промисловості. "Подання вже зареєстровано в апараті ВР", - додала прес-секретар Луценка.

Зазначимо, Олександр Вілкул очолював Дніпропетровську ОДА з 2010 по 2012 рік, а в 2012-2014 рр. був віце-прем'єр-міністром в уряді Миколи Азарова. До Ради пройшов також за списками "Опоблоку" (№ 2), є членом комітету з питань євроінтеграції.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...