Фото з відкритих джерел

Генеральний прокурор Юрій Луценко має намір забрати з Львівської облпрокуратури справу про пожежу на грибовицькому сміттєзвалищі. Про це він заявив під час спілкування з журналістами в кулуарах Ради, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Враховуючи звинувачення про політичні аспекти в цій справі, я вчора ухвалив рішення, що це справа заберу з Львівської обласної прокуратури і передам в іншу галузь, наприклад, Рівненську яка завершить слідство і встановить правові підстави для оголошення підозри тій посадовій особі, зреагувала на листи КП, про фінансову допомогу, щоб уникнути трагедії. Листи від КП про необхідність фінансування на проведення робіт на "Збиранци" є. Зараз слідство має встановити, до кого вони прийшли, хто їх розглянув і хто не прийняв у межах своєї компетенції заходи, аби звалище не загорілася і там не загинуло 4 людини. На попередній погляд відповідальність цієї посадової особи, прізвище якого я зараз не готовий сказати, тому що це повинен зробити слідчий, буде йти за статтею "службова недбалість". Це кримінальна стаття невеликої тяжкості, але вона ускладнюється тим, що в результаті цієї недбалості загинули 4 людини", - заявив Луценко.

"Буде оголошено підозру Садовій, його заступника начальника управління, начальника відділу, я зараз сказати не можу", - додав генпрокурор.

Раніше генпрокурор Юрій Луценко заявив, що мера Львова Андрія Садового можуть відсторонити від посади в разі, якщо йому вручать підозра щодо недбалості зі смертельним результатом.