112.ua

ГПУ закрила справу депутата Сергія Лещенка про купівлю ним квартири. Про це під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал "112 Україна", заявив генпрокурор Юрій Луценко.

"Вчора я був на лікарняному і, на жаль, прочитав тільки в ЗМІ про те, що в ГПУ була викликана Олена Притула. Сьогодні я скасував це рішення на нараді зі слідчими. Вважаю, що і сама пані Притула, і "УП" занадто знакові працівники ЗМІ, щоб переводити справу перевірки позик до рівня виклику в ГПУ.... Зараз справа з незаконного збагачення пана Лещенка, яку вела ГПУ, закрита. З неї виділена частина ст. 212, приховування податків, яка стосується інших осіб. Запити ми надішлемо в ДФС", - заявив Луценко.

"Пан Лещенко зазначив Олену Притулу, але не вказав іншу особу – ми про неї дізналися з вилучених в ході слідчих дій документів... Ми бачимо інші прізвища. Перевіримо, чи були у них кошти для того, щоб надати цю позику", - сказав він.

Нагадаємо, Сергій Лещенко купив квартиру в новобудові в центрі Києва загальною площею 192 кв. м. За поточними цінами на нерухомість у цьому районі, вартість такої квартири складає близько 7,5 млн грн.

З цього приводу НАБУ оприлюднило звіт щодо законності процедури набуття Лещенком квартири. За даними НАБУ, джерела коштів підтверджені і немає фактів незаконного збагачення. Однак, на думку Антикорупційного бюро, звичайний громадянин не може отримати безпроцентну позику на 10 років для придбання квартири, як Лещенко отримав від виконавчого директора "Української правди" Олени Притули.

Новини за темою: Лещенко сховався у сесійній залі ВР від представника НАЗК, який намагався ознайомити його з адмінпротоколом