Кухта розповів, як буде працювати група радників з підтримки реформ в Україні

За його словами, весь склад групи - це висококласні фахівці, українські та зарубіжні

Експерт "Реанімаційного пакету реформ" Павло Кухта розповів, як буде працювати група радників. Про це Кухта повідомив в інтерв'ю кореспонденту "112 Україна".

"Звичайно, група радників не може приймати рішення, обов'язкові для уряду. Група рекомендує і дає поради, взаємодіє з прем'єром, з міністрами, допомагає запобігати поганим рішенням, зупиняти погані рішення парламенту, тобто група радників не може підміняти собою органи влади", - зазначив Кухта.

За його словами, весь склад групи - це висококласні фахівці, українські і закордонні.

Новини за темою: Співголови групи підтримки реформ Міклош і Бальцерович проводять брифінг, - повне відео

"Група має певний набір пріоритетів економічного та інституціонального напрямку. В економіці це приватизація, реформи фіскальної системи, податкові витрати, земельна реформа, поліпшення бізнес-клімату, енергетична реформа. В інституційній сфері це публічні адміністрації, судова реформа, децентралізація", - зазначив експерт.

Нагадаємо, раніше співголова групи Іван Міклош заявив, що до складу групи входитимуть українські, польські та словацькі експерти, не більше 15 осіб. В групу увійде екс-міністр фінансів України, народний депутат Віктор Пинзеник.

Нагадаємо, в квітні польський реформатор Лешек Бальцерович був призначений представником президента в Кабінеті міністрів України. Бальцерович, який працював віце-прем'єр-міністром і міністром фінансів Польщі в 1989-91 і 1997-2000 рр. і головою Національного банку Польщі в 2000-2007 рр., також призначений радником президента України та співголовою групи стратегічних радників по підтримці реформ в Україні.

Ще одним співголовою групи став колишній віце-прем'єр-міністр та екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, який одночасно буде керувати групою радників прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...