Кримчан змушують мовчати, показово караючи нездатних погодитись на приниження, - Балух написав лист українцям

Балух подякував українцям за підтримку

Володимир Балух Кримська правозахисна група

Український політв'язень Володимир Балух написав лист до українців, який на сторінці у Facebook опублікувала уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Сотні тисяч кримчан змушують мовчати і чекати кращих часів, показово караючи тих, хто не здатен погодитись на приниження. Моєю подякою вам за українськість хай стане задокументована і засвідчена печатками правда про методи, якими окупанти розправляються з громадянами України в Криму", - написав він.

Перш за все у листі Балух подякував українцям за підтримку.

"Красно дякую всім за ваші листи і молитви, за вашу підтримку мене особисто, моєї матері, моєї родини! Ваша щира участь у моєму житті це неоціненний скарб, дарований Богом чомусь саме мені. Я безмежно вдячний Богу, батькам і своєму народу за те, що від народження маю душу, розшиту червоно-чорними барвінками турботливими руками рідної неньки! Дякую за любов, в якій я все життя купаюсь, за генетичний код, що дарує здатність бачити справжню красу, цінувати її, співати їй чарівною мовою і розуміти, що справжність її замішана виключно на честі, гідності і правді", - відзначив він.

Політв'язень підкреслив, що Росія тримається на пропаганді, залякуванні та розправі з незгодними.

"Правда в тім, що його (Кремля) влада на тимчасово окупованих територіях, як і на території 1/7 частини суші загалом, тримається на тотальній брехливій пропаганді та залякуванні і жорсткій розправі з незгодними… Правда і в тім, що більше за постріли гармат і пуски балістичних ракет, патологічно брехливий кремлівський режим боїться одного слова правди", - написав Балух.

Він сподівається, що ще один вирок проти нього допоможе Україні "більш гідно протистояти черговому зазіханню на її незалежність".

Денісова у Facebook прокоментувала лист Балуха, назвавши його прикладом для боротьби за незалежність України.

"Володимире, ви – борець! Ваша боротьба – приклад для всіх нас, як потрібно боротися за ствердження незалежності України. І як потрібно ставитися до ворога, який веде війну проти нашої держави. Ваші слова надихають нас на подальшу боротьбу за вас та за всіх інших бранців Кремля. Ваше серце б’ється в серці українського всесвіту, й наші серця теж б’ються в унісон за правду і за свободу!" – написала Денісова.

Денісова відповіла на лист Балуха Facebook Людмила Денісова

Нагадаємо, сьогодні у Криму до 5 років колонії засудили українського політв'язня Володимира Балуха у другій "справі".

В анексованому Криму так звана "прокуратура" просила для українського політв'язня Володимира Балуха ще 4 роки позбавлення волі у другій "справі". Його звинувачували у нібито побитті Валерія Ткаченка, начальника ізолятора тимчасового тримання в сел. Роздольне. Однак Балух заявив, що це Ткаченко напав на нього. 

В окупованому Криму українця Володимира Балуха засудили до 3 років і 7 місяців колонії-поселення за звинуваченням у нібито незаконному зберіганні боєприпасів. Правозахисники вважають, що його репресували за проукраїнську позицію, зокрема за прапор України, який було вивішено на його подвір'ї. Згодом суд скоротив вирок на 2 місяці, виключивши з обвинувачення пункт про придбання боєприпасів.

Згодом Балух, протестуючи проти вироку, оголосив безстрокове голодування

2 квітня адвокат Володимира Балуха Ольга Дінзе повідомила, що незаконно засудженого побив конвой після розгляду апеляційної скарги. За її словами, адміністрація СІЗО відмовила Балуху в наданні води на підставі того, що він оголосив голодування. Пізніше заступник голови правління "Кримської правозахисної групи" Володимир Чикригін повідомляв, що до Балуха не пускають медиків.

7 червня повідомлялося, що через тривале голодування Балух втратив у вазі 30 кг. Згодом зазначали, що український політв'язень перейшов на сухе голодування.

Станом на 5 липня голодування Балуха триває 109-й день. Адвокат повідомляв про погіршення його стану здоров'я. За його словами, у політв'язня сильні болі в області грудей і підлопаткових м'язів. Однак російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявляла, що загрози його життю немає. Хоча сама його і не відвідувала, але пообіцяла зробити це пізніше. 

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів