Кравцов розповів про свою зарплату на посаді керівника "Укрзалізниці"

Крім окладу, новий глава УЗ буде отримувати квартальну та річну премії

Тимчасово виконуючий обов'язки керівника "Укрзалізниці" Євген Кравцов поки не знає, яку саме буде отримувати зарплату на новій посаді, заявив він в ефірі "112 Україна".

За словами Кравцова, розмір його заробітної плати встановлюється Кабінетом міністрів, однак, відповідно до встановленого коридору, на посаді керівника "Укрзалізниці" він буде отримувати ринкову зарплату з квартальною та річною преміями.

"Система преміювання використовується Кабміном не тільки для "Укрзалізниці", вона діє на всіх державних підприємствах, починаючи з "Нафтогазу", закінчуючи маленькими фабриками. Вона складається з окладу, квартальної премії та річної премії. Якщо говорити про систему мотивації керівників державних підприємств, то вона ідентична тій, яка працює в бізнес-середовищі", - заявив він.

Новини за темою: В. о. голови "Укрзалізниці" став Кравцов: Що про нього відомо і чиї інтереси він буде представляти

Як раніше повідомлялося, згідно відповіді ПАТ "Укразалізниця" на запит 112.ua, заробітна плата колишнього голови правління компанії, поляка Войцеха Балчуна, становила 461 тис. грн на місяць. При цьому, згідно контракту, польський реформатор одержував тільки оклад без нарахування премій і бонусів.

Нагадаємо, 9 серпня Войцех Балчун, який більше року очолював правління "Укрзалізниці", був звільнений із займаної посади. За його відставку проголосував Кабмін, який зібрався на засідання після тритижневої паузи. Прем'єр Володимир Гройсман повідомив, що відставка обумовлена особистими обставинами поляка.

Замість нього був призначений Євген Кравцов, який раніше вже працював в УЗ, а до сьогоднішнього дня обіймав посаду першого заступника міністра інфраструктури. Новопризначений чиновник вже заявив, що своїми завданнями бачить удосконалення швидкісних перевезень, а також корпоративну реформу в УЗ. Він також запевнив, що тарифи на пасажирські перевезення до кінця року підвищуватися не будуть.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...