112.ua
Політична криза може закінчитися дуже погано, може трапитися "остання революція". Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив перший президент України Леонід Кравчук.

"Я переконаний, що якщо захочуть, то зберуться і вирішать питання. Якщо будуть перетягувати мотузку, якщо будуть говорити про те, хто старше президент або прем'єр, у кого більше повноважень, а керівники фракції будуть грати в дудку то в одну, то в іншу, завершиться це дуже погано. Завершиться дуже і дуже погано. Не хотілося б мати, але маємо те, що маємо", - заявив Кравчук.

Перший президент уточнив, що таке "дуже погано".

"Дуже погано - це може бути використана ситуація нашими зовнішніми ворогами але може бути не витримана ситуація, тому що межа для витримки завжди існує, і тоді внутрішня ситуація загостриться до такої міри, коли кажуть: буде Майдан. Я кажу, може Майдану не буде, а революція буде і, можливо, ця революція буде останньою. Може вона буде не Майданом, а чимось іншим", - заявив Кравчук.

Зазначимо, після того, як Рада не змогла висловити недовіру уряду Арсенія Яценюка, відносини між представниками фракцій в Раді загострилися.

Зокрема, коаліцію покинули "Самопоміч" і "Батьківщина". Країна ризикує опинитися перед новими виборами.