Глава МЗС України Павло Клімкін
Фото з відкритих джерел
Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що з заяви представників РФ під час суду в Гаазі про те, що бойовики знайшли зброю в шахтах, сміється весь світ. Про це він заявив на брифінгу під час візиту до Франції, який транслював телеканал "112 Україна".

"Ми на цьому тижні почали слухання в Міжнародному суді ООН і ми доведемо, що Росія фундаментально порушує Конвенції, які встановлюють правила цивілізованого світу. І коли російські представники в Гаазі офіційно говорять про те, що всі ці сотні танків і броньованих машин і артилерії, "Градів" просто знайдено в шахтах, і з цього сміється, але недобрим сміхом, весь світ, ми розуміємо, з чим ми маємо справу", - сказав він.

Новини за темою: Заява РФ у Гаазі щодо зброї в шахтах є частиною інформаційної операції гібридної війни проти України, - Тандіт

Раніше в Міжнародному суді ООН представники Російської Федерації пояснили походження зброї у бойовиків, заявивши, що радянська або залишена українською армією зброя лежала в шахтах, і бойовики знайшли її самі.