Клімкін представить генсеку ООН елементи можливої миротворчої місії на Донбасі, - МЗС

"Таким чином, повідомивши вже ООН про наш намір і про наше прохання, розпочати роботу над формуванням такої місії", - зазначив Макєєв

112.ua
Глава МЗС України Павло Клімкін сьогодні представить генсеку ООН елементи можливої миротворчої місії на Донбасі. Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив директор департаменту політики та комунікації МЗС України Олексій Макєєв.

"Те, що сьогодні відбудеться, по-перше, зустріч міністрів закордонних справ Павла Клімкіна з генеральним секретарем Пан Гі Муном, де українська сторона представить основні елементи можливої місії з підтримання миру. Таким чином, повідомивши вже ООН про наш намір і про наше прохання, розпочати роботу над формуванням такої місії", - зазначив Макєєв.

"Другий момент у порядку денному у міністра Клімкіна, буде виступ на відкритих дебатах РБ ООН, присвячених проблематиці підтримання міжнародного миру і безпеки. Саме агресія РФ змінила підходи світової спільноти до забезпечення міжнародного миру і безпеки. Павло Клімкін на цьому важливому зібранні, в якому візьмуть участь декілька міністрів закордонних справ, наприклад, міністр закордонних справ Китаю, Литви, а також РФ, Павло Клімкін виступить з промовою, де і покаже всю складність ситуації, яка утворилася після агресії РФ і того, як РФ не дотримується підписаних Мінських угод", - додав він.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун у понеділок, 23 лютого, проведе окремі зустрічі з міністрами закордонних справ України і Росії Павлом Клімкіним і Сергієм Лавровим.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів