banner banner banner banner

Хто претендує на посаду мера Ужгорода? Повний список кандидатів

Знайомимося ближче з охочими поборотися за крісло ужгородського градоначальника

Ужгородська міськрада З відкритих джерел

Виборча кампанія на місцевих виборах стартувала 5 вересня. Термін реєстрації кандидатів завершився 24 вересня, а  голосування відбудеться вже 25 жовтня.

Мешканці Ужгорода, як і інших українських міст, цього дня обиратимуть нового мера. Визначатися доведеться серед 22 кандидатів.

Богдан Євстратійович Андрієв. Самовисуванець

Богдан Євстратійович Андріїв Богдан Євстратійович Андріїв Facebook

Місце народження: с. Конюхів, Львівська область

Вік: 51 рік

Освіта: Одеська національна академія харчових технологій (обладнання харчових виробництв), Київський університет права (правознавство)

Богдан Євстратійович Андрієв – чинний мер Ужгорода (з листопада 2015 року). З 1996 до 2004 року працював на різних посадах у Карпатській регіональній митниці.

У 2010 році Андрієв був обраний депутатом Ужгородської міськради від "Партії регіонів". З 2014 до 2015 року – секретар міськради та виконувач обов'язків міського голови.

У 2019 році безуспішно балотувався до Верховної Ради від партії "Опозиційний блок" (№ 7 у списку).

Богдан Ярославович Андрієв. Самовисуванець

Місце народження: м. Тисмениця, Івано-Франківська область

Вік: 40 років

Освіта: загальна середня

За даними Центральної виборчої комісії, до 24 вересня 2019 року цей кандидат мав інше ім'я – Павло Ярославович Слободян. Відомо лише, що він проживає в селі Підлужжя Івано-Франківської області, безпартійний, наразі ніде не працює.

Іван Андрієв. Самовисуванець

Місце народження: с. Пнів, Івано-Франківська область

Вік: 45 років

Освіта: загальна середня

Іван Андрієв – військовий пенсіонер, проживає в місті Мукачево Закарпатської області, не судимий.

Як зазначали у громадянській мережі "Опора", кандидати Богдан Ярославович Андрієв та Іван Андрієв – тезки чинного мера Ужгорода – були зареєстровані як технічні.

"Враховуючи те, що інформації про публічну діяльність двох кандидатів Андрієвих немає, можна припустити, що, ймовірно, ці особи зареєстровані як технічні кандидати", – заявив координатор спостереження "Опори" за виборами в Закарпатській області Ярослав Гулан.

Варто зазначити, що сам факт реєстрації кандидатів з однаковим прізвищем не є порушенням законодавства.

Юрій Беляков. Самовисуванець

Юрій Беляков Юрій Бєляков Facebook

Місце народження: Самбір, Львівська область

Вік: 59 років

Освіта: вища

Юрій Беляков – начальник науково-дослідного відділу Військової академії в Одесі, доброволець – учасник АТО, депутат Ужгородської міськради VI скликання від "Партії регіонів".

З 2002 до 2005 рр. – секретар Ужгородської міськради. У 2010–2014 рр. Беляков працював заступником тодішнього міського голови Ужгорода Віктора Погорєлова.

Олександр Білак. "Рідний дім"

Олександр Білак Олександр Білак Facebook

Місце народження: Ужгород

Вік: 37 років

Освіта: УжНУ (юридичний факультет), Тернопільський національний економічний університет

Олександр Білак – чинний радник голови Закарпатської обласної ради. До січня цього року обіймав посаду заступника міського голови Ужгорода.

Сергій Вучкан. "Незалежність"

Сергій Вучкан Сергій Вучкан Facebook

Місце народження: с. Іза, Закарпатська область

Вік: 43 роки

Освіта: вища

Сергій Вучкан – перший заступник начальника Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області.

Тарас Гряділь. Самовисуванець

Тарас Гряділь З відкритих джерел

Місце народження: Ужгород

Вік: 30 років

Освіта: вища

Тарас Гряділь – асистент кафедри внутрішніх хвороб медичного факультету №2 Ужгородського національного університету, аспірант кафедри терапії та сімейної медицини.

Микола Жолтані. Самовисуванець

Микола Жолтані Микола Жолтані Facebook

Місце народження: Київ

Вік: 43 роки

Освіта: вища

Микола Жолтані – підприємець. Директор ТОВ "База", співзасновник ТОВ "Сітігруп Ужгород". З 2010 року – засновник і керівник благодійної організації "БФ Ім. Миколи Жолтані".

У 2012 році безуспішно балотувався до Верховної Ради VII скликання від партії Наталії Королевської "Україна – Вперед!" по мажоритарному округу №68 (м. Ужгород), а в 2015 році – до Ужгородської міськради від партії "Відродження".

Петро Марко. "Альтернатива"

Петро Марко З відкритих джерел

Місце народження: с. Хлівчани, Львівська область

Вік: 52 роки

Освіта: вища

Петро Марко – військовий офіцер, учасник АТО, викладач Ужгородського національного університету.

Микола Пастухов. "Пропозиція"

Микола Пастухов Микола Пастухов Facebook

Місце народження: Рівне

Вік: 33 роки

Освіта: вища

Микола Пастухов – засновник і керівник ТОВ "ЕКО-Уж", а також співзасновник ТОВ "УЖМ", основною діяльністю яких є прибирання та ландшафтні послуги.

З 2014 року – член Громадської ради при Ужгородській міськраді. У 2015 році безуспішно балотувався до Ужгородської міської ради від партії "Відродження".

Віктор Петров. "Команда Андрія Балоги"

Віктор Петров Віктор Петров Facebook

Місце народження: Мукачево, Закарпатська область

Вік: 36 років

Освіта: вища

Віктор Петров – кандидат медичних наук, лікар-інфекціоніст, засновник і головний лікар мережі приватних клінік в Ужгороді.

Андрій Погорєлов. "Опозиційна платформа – За життя"

Андрій Погорєлов Андрій Погорєлов Facebook

Місце народження: Ужгород

Вік: 43 роки

Освіта: Ужгородський державний університет (юридичний факультет), Національна академія державного управління при президентові України (магістр державного управління)

Андрій Погорєлов – депутат обласної ради (2002–2006 рр.) та депутат Ужгородської міської ради (з 2010 року по 2015 рік).

Сергій Ратушняк. Самовисуванець

Сергій Ратушняк З відкритих джерел

Місце народження: Ужгород

Вік: 59 років

Освіта: Київський політехнічний інститут (інженер-механік)

Сергій Ратушняк – директор і засновник ТОВ "РІО-Трейд", народний депутат IV скликання, двічі міський голова Ужгорода (1994–1998, 2006–2010 рр.).

У 2010 році Ратушняк був серед кандидатів на пост президента України, проте зайняв 16-те місце з 18, набравши всього 0,12% голосів. Кілька разів невдало балотувався на посаду мера Ужгорода.

Сергій Слободянюк. Самовисуванець

Сергій Слободянюк Сергій Слободянюк Facebook

Місце народження: Ужгород

Вік: 54 роки

Освіта: Київський університет права Національної академії наук України (право), Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу (автомобільний транспорт), Національна академія Міністерства внутрішніх справ України (право)

Сергій Слободянюк – народний депутат ІІ скликання, начальник управління Укртрансінспекції в Закарпатській області (2012–2016 рр.).

У 1998–1999 роки працював заступником Ужгородського міського голови, керуючим справами Ужгородського міськвиконкому Закарпатської області.

З 2016 року обіймає посаду начальника управління Державної служби України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) в Закарпатській області.

Вікторія Слюсаренко. "Ідея Нації"

Вікторія Слюсаренко Вікторія Слюсаренко Facebook

Місце народження: Львів

Вік: 50 років

Освіта: Ужгородський національний університет

Вікторія Слюсаренко – доцент кафедри "Облік і аудит" УжНУ, кандидат економічних наук, член Громадської ради при Ужгородській міській раді (з 2014 року).

З 1997 року – керівник і власник ТОВ "Маестро Консалтинг", яке займається бухгалтерським обліком і аудитом.

Це друга спроба Слюсаренко зайняти посаду мера Ужгорода. На місцевих виборах у 2015 році вона безуспішно балотувалася на цю посаду як самовисуванка.

Павло Федака. Самовисуванець

Павло Федака Pavlo Fedaka Facebook

Місце народження: Ужгород

Вік: 49 років

Освіта: Ужгородський державний університет

Павло Федака – викладач Ужгородського інституту культури і мистецтв, головний редактор видання "Трибуна" (з 1994 року), співзасновник і керівник ТОВ "Вітас", яке займається наданням поліграфічних послуг (з 2013 року).

У 2019 році брав участь у виборах народних депутатів по мажоритарному округу №68, балотувався як самовисуванець, проте до Ради не пройшов. До цього, у 2012 році, балотувався до парламенту VII скликання від "Української партії", але невдало.

Іштван Цап. Самовисуванець

Іштван Цап Іштван Цап Facebook

Місце народження: Ужгород

Вік: 49 років

Освіта: вища

Іштван Цап – перший заступник міського голови (згідно з даними Центрвиборчкому), голова громадського об'єднання "Європейський Ужгород" та ГО "Спілка представників малого та середнього бізнесу".

Двічі балотувався до Ужгородської міськради та Верховної Ради, але не був обраний. Не судимий.

Михайло Чурило. "Патріот"

Михайло Чурило Михаил Чурило Facebook

Місце народження: Ужгород

Вік: 41 рік

Освіта: вища

Михайло Чурило – приватний підприємець, чинний депутат Ужгородської міської ради від партії "Патріот", керівником якої він є.

У 2010 році був обраний депутатом міськради VI скликання від "Партії регіонів". На минулорічних виборах до Верховної Ради безуспішно балотувався в нардепи від партії "Патріот".

Павло Чучка. "Голос"

Павло Чучка фото из соцсетей

Місце народження: Ужгород

Вік: 65 років

Освіта: Ужгородський національний університет (філологічний факультет)

Павло Чучка – власник ресторану "Деца у нотаря", двічі депутат Ужгородської міськради, а також двічі голова села Баранинці (Закарпатська область).

Кілька разів балотувався до Верховної Ради (у 1998 році – від "Народного Руху", у 2006 – від "Нашої України", а також самовисуванцем – у 2012 і 2014 році).

Віктор Щадей. "Слуга народу"

Віктор Щадей Віктор Щадей Facebook

Місце народження: с. Пилипець, Закарпатська область

Вік: 38 років

Освіта: Закарпатський державний університет (факультет міжнародних відносин)

Віктор Щадей – чинний депутат Ужгородської міськради від одного з округів від "Батьківщини", керівник громадської організації "Карпатський дім", засновник Закарпатського Центру підтримки ОСББ, працював журналістом.

У лютому – листопаді 2014 року тимчасово був мером після того, як тодішньому міському голові Віктору Погорєлову висловили вотум недовіри.

На парламентських виборах 2014 року Щадей балотувався як самовисуванець по округу №68, проте програв представнику "Блоку Петра Порошенка" Роберту Горвату.

Під час Революції Гідності був координатором "Закарпатського намету" на Майдані, пізніше – комендантом зайнятої ужгородцями Закарпатської ОДА.

Роман Юрків. Самовисуванець

Роман Юрків Роман Юрків Facebook

Місце народження: смт Побузьке, Кіровоградська область

Вік: 37 років

Освіта: Гайворонський машинобудівний технікум (Кіровоградська область)

Роман Юрків – власник і директор ТОВ "ПетРома" та ТОВ "СТО БУС".

Володимир Юрса. Самовисуванець

Місце народження: Мукачеве

Вік: 49 років

Освіта: вища

Володимир Юрса – приватний підприємець, член партії "Християнсько-Демократичний Союз", балотується як самовисуванець.

Згідно з даними сайту YouControl, Юрса Володимир Романович також є керівником фермерського господарства "ГУРТ". Іншої інформації про кандидата у відкритих джерелах немає.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Loading...


Новини за темою

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>