Хімічний викид у Криму: По допомогу до медиків звернувся 61 український прикордонник

З них п'ятеро були госпіталізовані та проходять детальне медичне обстеження

Фото з відкритих джерел

Після хімічного викиду у Армянську, що на півночі окупованого Криму, по допомогу до медиків звернувся 61 український прикордонник. Про це в ефірі "112 Україна" повідомив помічник голови Державної прикордонної служби України Олег Слободян.

"Наразі звернувся 61 прикордонник, із них п'ятеро госпіталізовані і проходять детальне медичне обстеження у нас в Одессі", - зазначив він.

Слободян підкреслив, що усім, окрім вищезазначених п'ятьох госпіталізованих, було надано необхідну медичну допомогу і вони повернулись до виконання службових обов'язків.

Помічник голови ДПСУ також розповів, що ситуація на кордоні з Кримом залишається без значних змін.

Зокрема, КПВВ "Каланчак" і "Чаплинка" тимчасово призупинені для тих громадян, які планують поїхати на окупований півострів. Вітри продовжуть дути в бік окупованого Криму, тому, за словами Слободяна, "основні ризики залишаються на цій території".

Нагадаємо, в місті Армянську на півночі анексованого Криму стався викид в атмосферу речовини невідомого походження. На металевих предметах, дахах будинків, на листі дерев утворився маслянистий наліт, що має жовтуватий відтінок. Спочатку представники окупаційної влади не визнавали проблеми, однак 4 вересня "кримська влада" вперше заявила, що гранично допустима концентрація сірчистого ангідриду в Армянську та прилеглих селищах перевищила норму. Дітей евакуювали, місцевих жителів закликали якомога менше часу проводити просто неба.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів