Керуючим партнером у будівництві четвертої гілки метро в Києві буде китайський консорціум

Консорціум може виступати як підрядник

Станція метро "Бориспільська" у Києві фото из соцсетей

КМДА підписала меморандум з будівництва четвертої гілки метро в столиці з китайським консорціумом. Про це повідомляє прес-служба Київміськадміністрації.

Меморандум про співпрацю з проекту будівництва четвертої лінії метро в Києві підписано з Китайським консорціумом, до якого входять компанії China Railway International Group і China Pacific Construction Group.

Консорціум буде виступати в ролі керуючого партнера. Зокрема, фахівці китайської сторони проведуть дослідження поточного стану реалізації проекту "Будівництво 4-ї лінії метро у м. Київі". Будуть розглядатися, як повідомляється, технічні деталі, обсяг фінансових ресурсів і правовий спосіб остаточної реалізації проекту.

Згідно з меморандумом, Консорціум може виступати як підрядник, який працює за схемою ЕРС (проектування, закупівля і будівництво), і виконувати "Проекти" за моделлю EPC+F (проектування, закупівля, будівництво і фінансування). У рамках цього проекту Консорціум буде надавати допомогу Київській міській державній адміністрації в залученні коштів від китайських фінансових установ, що дозволить налагодити співпрацю з урядом Китаю і реалізувати великі інфраструктурні проекти.

Нагадаємо, стратегія розвитку Києва до 2025 року передбачає, що будівництво лінії метрополітену з Подолу на Троєщину обійдеться місту в 31,55 млрд грн. Орієнтовна кількість населення, яку охопить майбутня гілка метрополітену, відповідно до стратегії, становить 350 тис. осіб. Це мешканці житлових масивів Троєщина, Воскресенка та Райдужний.

Раніше влада заявляла про намір побудувати гілку метро на житловий масив Виноградар. Наразі розпочато роботи з проектування цієї гілки.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...