Керівництво має жорстко реагувати на витік держтаємниці в правоохоронних органах, - Севостьянова

За словами заступника міністра юстиції, в міністерстві справи, що стосуються агресії РФ, є конфіденційними

112.ua

Керівництво має жорстко реагувати на витік держтаємниці в правоохоронних органах. Таку думку в ефірі телеканалу "112 Україна" висловила перший заступник міністра юстиції Наталія Севостянова.

"У нашому міністерстві всі справи, що стосуються агресії РФ, всі вони є конфіденційними. Ми не надаємо ці матеріали, бо ми їх акумулюємо, в тому числі від розвідки. Тут потрібна жорстка реакція керівництва, відповідальність, позбавлення права працювати з державною таємницею і дуже жорсткий режим її охорони", - говорить Севостьянова.

Заступник міністра юстиції переконана, що очищення ГПУ пройде після того, як запрацює ДБР.

"Судова система і реформа прокуратури - це два ключові напрями, які зможуть зробити поштовх для України вперед. На мою думку, ефективним способом реформи прокуратури стане створення Державного бюро розслідувань. Коли слідство перейде, у відповідності із законом, до нового правоохоронного органу, а прокуратура залишиться з іншою функцією, представництва інтересів держави в суді, тоді пройде необхідне очищення", заявила заступник міністра.

Нагадаємо, СБУ провела у вересні перевірку діяльності прокуратури Запорізької області, за результатами якої було виявлено порушення, які могли призвести до витоку секретної інформації.

Згодом в деяких ЗМІ з'явилася інформація, що генеральний прокурор України Юрій Луценко готує наказ про звільнення прокурора Запорізької області Олександра Шацького через підозру в передачі секретної інформації.

Водночас джерела агентства "Українські новини" повідомили, що прокурор Запорізької області Олександр Шацький сам подав у відставку і вже попрощався з колегами. А 4 жовтня джерела видання розповіли, що Генпрокуратура встановила ряд порушень під час перевірки діяльності прокуратури Запорізької області.

Новини за темою: Мін'юст володіє всім необхідним для очищення судової системи, - Севостьянова


Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів