Історія повторюється: до Сенцова не пустили священика, - Денісова

Сьогодні 79-й день голодування Олега Сенцова

www.rbc.ua

Начальник Управління Федеральної служби виконання покарань у Ямало-Ненецькому автономному окрузі полковник Олександр Новіков відмовив єпископу Апостольської православної церкви отцю Григорію у зустрічі з українським політичним в'язнем Олегом Сенцовим. Про це на своїй сторінці у Facеbook написала уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

"Сьогодні до нього не допустили священника - отця Григорія, епіскопа Апостольської православної церкви. Історія повторюється... Я спілкувалася з тим же Новіковим, тільки на території колонії. Так само він відповів мені, що не бачить доцільності в моєму візиті і взагалі він прийняв рішення не пускати. Очевидно, що будь-яка реакція влади Російської Федерації на ім'я Олега Сенцова настільки категорична - "не пущать!" – написала вона.

Новини за темою: Паризька мерія виступила за звільнення політв'язня Сенцова

На думку Денісової, недопуск до Сенцова свідчить про те, що стан українського політв'язня може бути вкрай тяжким.

"Є рішення Європейського суду з прав людини - уряду РФ терміново надати медичну допомогу Олегу. Стан Олега викликає велику тривогу не лише в нас, а й в ЄСПЛ, у всієї міжнародної спільноти. А такий категоричний недопуск до нього дає зрозуміти, що ситуація вкрай важка", - наголосила вона.

Денісова закликала всі міжнародні правозахисні інституції звернутися до президента Росії Володимира Путіна з вимогою терміново прийняти рішення про звільнення Олега Сенцова та інших політичних в'язнів.

Нагадаємо, український режисер Олег Сенцов, незаконно засуджений у РФ до 20 років колонії, оголосив безстрокове голодування 14 травня. Основна його вимога - звільнити усіх українців-політв'язнів, які перебувають у російських в'язницях.

Новини за темою: Німецький омбудсмен закликала РФ надати медичну допомогу Сенцову, - посол

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів