Група експертів МВФ відвідає Україну з 12 по 16 лютого

Місія МВФ приїде для проведення технічних обговорень із представниками влади України

Фото з відкритих джерел

Група експертів Міжнародного валютного фонду (МВФ) відвідає Україну з 12 по 16 лютого для проведення технічних консультацій з владою. З такою заявою виступив Йоста Люнгман, постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні, передає прес-служба МВФ.

"Команда у складі кількох експертів МВФ відвідає Київ у період з 12 по 16 лютого для проведення технічних обговорень з представниками влади України", - заявив Люнгман.

Нагадаємо, що президент України Петро Порошенко очікує транш МВФ у квітні, оскільки, за його словами, країна вже виконала 80% своїх зобов'язань.

У свою чергу прем'єр-міністр України Гройсман розраховує, що Україна отримає транш Міжнародного валютного фонду до липня.

Відомо, що наразі борг України перед МВФ становить 12,1 млрд доларів. Ця сума складається із зобов'язань Нацбанку (7,2 млрд доларів) і Міністерства фінансів (4,9 млрд доларів).

Раніше глава Стратегічної групи радників з підтримки реформ в Україні Іван Міклош заявив, що Україна не зможе виконувати боргові зобов'язання без співпраці з МВФ. На його думку, Україна повинна в 2018 році продовжувати проводити реформи, без яких вона не зможе фінансувати свої зобов'язання без програми валютного фонду.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів