Прем'єр-міністр Володимир Гройсман
Пресс-служба Кабмина

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман слідом за президентом Петром Порошенком розкритикував рішення місцевих рад щодо блокади окупованого Донбасу. Трансляцію прем'єра на засіданні Ради регіонального розвитку вів телеканал "112 Україна".

"Я хотів би прокоментувати рішення місцевих рад. Хтось з вас хоча б наближено проаналізував наслідки цієї блокади? Просто обговорив, щоб чітко вийти до людей і сказати, що це плюси блокади, а це мінуси? І ми беремо на себе відповідальність за всі негативні наслідки? Ні, цього не зробив ніхто. На превеликий жаль, ніхто з вас навіть не передзвонив і не сказав, що, Володимире Борисовичу, у нас є запитання, дайте нам більше інформації. Це свідчить про те, що іноді за течією легше пливти, ніж проти неї. Але іноді, коли ми йдемо проти течії, ми розуміємо, що можемо робити зміни, які позитивно відобразяться на житті кожного громадянина", - зазначив він.

До цього подібні рішення рад на місцях розкритикував президент України, заявивши, що вони розхитують ситуацію в країні.

Нагадаємо, упродовж минулих тижнів низка місцевих рад в Україні прийняла рішення про підтримку так званої блокади Донбасу.