Гройсман: Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви "General Electric" восени

Глава уряду підкреслив, що "Укрзалізниця" оновлюється не тільки технічно

Володимир Гройсман З відкритих джерел

Восени Україна розраховує ввести в експлуатацію перші локомотиви, які будуть вироблені та обладнані для ПАТ "Укрзалізниця" за коопераційним договором з американською компанією "General Electric (GE). Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

"Восени починаємо отримувати новий рухомий склад - за планами спільного виробництва "General Electric". Ми багато втратили (рухомого складу) на окупованій території. Але компанія задіяна, справи йдуть", - зазначив він.

Глава уряду також звернув увагу, що одночасно з оновленням фондів відбувається і оновлення управління державною компанією, викорінення тіньових операцій і ручного управління, яке спостерігалося у минулі періоди.

"Компанія - мільярдер "Укрзалізниця" була обплутана різноманітними схемами і вузлами. Починаємо відмотувати, вичисляти ворогів і виводити ситуацію з стану занепаду", - підкреслив Гройсман.

Нагадаємо, в лютому поточного року було підписано рамкову угоду вартістю до 1 млрд дол., якою передбачене довгострокове 15-річні співпрацю між ПАТ "Укрзалізниця" і "General Elecrtic" у частині оновлення і модернізації тягового рухомого складу. Перший етап на цьому шляху – постачання "Укрзалізниці" в лізинг 30 нових дизельних локомотивів GE TE33AC з рівнем локалізації 10%.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів