Гройсман: У нейтральних водах перебуває 4 тис. контейнерів, які хочуть обійти розмитнення

Також прем'єр спростував чутки про нібито бажання отримати вплив на митницю

4 тис. контейнерів хочуть обійти сплату за розмитнення Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що у нейтральних водах знаходяться близько 4 тис. контейнерів, які не розмитнюються "та чекають, що домовимося". Про це він сказав на засіданні уряду у середу, 4 липня.

"4 тисячі контейнерів у нейтральний водах стоять, не заходять, не розмитнюються. Їм говорять "почекайте, домовимось". Не домовимося, - розмитнюйте, заїжджайте в Україну, продавайте товар по чесній ціні, платіть податки в бюджет", - сказав Гройсман.

Також прем'єр спростував чутки про нібито бажання отримати вплив на митницю.

"Хтось намагається видати історію начебто Гройсман бореться за вплив на митницю. Я борюся за єдине – за наповнення державного бюджету. Це потрібно для того, аби краще фінансувати військо, потреби дітей, медицину, пенсіонерів, дороги. Відповідь проста – я борюся за наповнення бюджету спільно з колегами з уряду, МВС, ДФС та іншими", - підкреслив прем'єр.

Окрім того, глава уряду навів цифри, які свідчать про збільшення надходжень вже в червні.

Так, лише по Одеській митниці відрахування за кожен контейнер – у залежності від товару – зросли від 5 до 10 тис. гривень. По деяких товарних групах відрахування зросли вдвічі. Загальний обсяг розмитнення лише з 20 по 26 червня склав 498 млн гривень за 1 тис. 112 контейнерів.

"Беремо тільки Одеську митницю. З 20 по 26 червня, в той час, коли ми почали напрацьовувати рішення по тих схемах, розмитнено 1 тис. 112 контейнерів з товарами на загальну суму 498 млн гривень", - наголосив Гройсман.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що боротьба з контрабандою привнесла у державний бюджет у 2017 році 79 млрд гривень. 

20 червня на засіданні Кабмін затвердив план дій з боротьби з контрабандою. Також прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав 10 діючих схем контрабандистів. 

Крім того, набула чинності постанова уряду, відповідно до якої розширено повноваження поліцейських у питаннях контролю над митниками.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів