Гройсман погрожує звернутися до ЗСУ для боротьби з контрабандними суднами

Прем'єр розповів, що у нейтральних водах знаходяться 4 тис. контейнерів, які хочуть обійти розмитнення

Прес-служба 36-ї окремої бригади морської піхоти

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман погрожує звернутися до Збройних сил України для боротьби з контрабандними суднами. Про це він сказав сьогодні, 4 липня, під час засідання уряду.

"Зараз 4000 контейнерів стоять у нейтральних водах, не розмитнюються, чекають, що домовимося. Не домовимося! Заходьте, розмитнюйтесь, платіть податки у державний бюджет. Не довго чекати той день, коли я звернуся до ЗСУ, щоб провести десь там навчання. Я не можу цього терпіти!" – наголосив він.

Прем'єр розповів, що лише по Одеській митниці відрахування за кожен контейнер – у залежності від товару – зросли від 5 до 10 тис. гривень. По деяких товарних групах відрахування зросли вдвічі. Загальний обсяг розмитнення лише з 20 по 26 червня склав 498 млн гривень за 1 тис. 112 контейнерів.

"Беремо тільки Одеську митницю. З 20 по 26 червня, в той час, коли ми почали напрацьовувати рішення по тих схемах, розмитнено 1 тис. 112 контейнерів з товарами на загальну суму 498 млн гривень", - сказав Гройсман.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявляє, що боротьба з контрабандою привнесла у державний бюджет у 2017 році 79 млрд гривень. 

20 червня на засіданні Кабмін затвердив план дій з боротьби з контрабандою. Також прем'єр-міністр Володимир Гройсман назвав 10 діючих схем контрабандистів. 

Крім того, набула чинності постанова уряду, відповідно до якої розширено повноваження поліцейських у питаннях контролю над митниками.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів