Гройсман доручив доопрацювати держбюджет-2018 і сподівається на його прийняття до 10 грудня

Прем'єр подякував нардепів за ухвалення проекту держбюджету-2018 в першому читанні

Пресс-служба Кабмина

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на прийняття Верховною Радою держбюджету-2018 до 10 грудня. Про це він заявив на засіданні Кабміну, яке транслював телеканал "112 Україна".

"Я би поставив зараз питання про те, щоб бюджет на 2018 рік було ухвалено в першій декаді, тобто до 10 грудня 2017 року. Це буде чи не вперше абсолютно прогнозовано, якісно, це дасть можливість всім адаптувати свою роботу, починаючи з 1 січня 2018 року… Я хотів би зараз доручити команді уряду, Міністерству фінансів спільно з колегами, першому віце-прем’єр-міністру, міністру Кабінету міністрів організувати роботу доопрацювання з урахуванням зауважень, які були висловлені народними депутатами законопроекту до другого читання в першій декаді, тобто з 1 по 10 грудня в той пленарний тиждень, який відбудеться у ці дати. Хочу підкреслити, що це є надважливим пріоритетом, і хотів би, щоб ми дуже серйозно поставилися до підготовки бюджету на 2018 рік", - сказав він.

Новини за темою: Бюджетна епопея: Як депутати підтримали в першому читанні головний фінансовий документ

Нагадаємо, що 14 листопада Верховна Рада України прийняла в цілому проект постанови №7000-П "Про висновки і пропозиції до проекту закону України про державний бюджет України на 2018 рік".

Новини за темою: "Дають 2 мільярди, а треба 6": Чому депутати не поспішають приймати бюджет на 2018 рік

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів