Гройсман: Енергетичний штаб розгляне питання введення НС через дефіцит вугілля

Також буде розглянуто питання запасів антрациту

Пресс-служба Кабмина

На засіданні Енергетичного штабу розглянуть питання введення НС через дефіциту вугілля. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час спільного брифінгу з прем'єр-міністром Молдови Павлом Філіпом, який транслював телеканал "112 Україна".

"Зараз буде розглянуто питання на порядку денному енергетичного штабу - доцільність введення надзвичайного стану в українській енергетиці та формування плану і пропозицій, які повинні полягати, у тому числі, і в віялові відключення, щоб не допустити будь-яких проблемних речей, пов'язаних із забезпеченням", - сказав він.

За його словами, розглянуть питання стратегічних запасів.

"Але ви розумієте, якщо є двотижневий запас, це означає тільки одне, що ми не можемо цей двотижневий запас спалити, щоб через 2 тижні вийти в кризу. Ми маємо сьогодні запроваджувати певні заходи недопущення зниження критичних запасів вугілля", - додав він.

Нагадаємо, що 13 лютого відбудеться засідання Енергетичного штабу з питання достатності запасів енергоносіїв для проходження опалювального сезону.

Новини за темою: Африканське чи американське: Де Україна купує вугілля

В Україні уже третій тиждень триває блокада залізничних шляхів, по якому поставляється вугілля з окупованих територій Донбасу. Гройсман заявив, що не бачить альтернативи постачання вугілля з підприємств на окупованому Донбасі для того, щоб забезпечити теплопостачання.

У Кабміні допускають можливість віялових відключень з кінця березня в разі продовження повного блокування поставок вугілля з зони АТО.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів