ГПУ викликає Януковича, Захарченка та Коряка на допит 17 жовтня

Екс-президент жодного разу не відвідував ГПУ та українські суди з моменту початку розслідування справ щодо нього

Віктор Янукович З відкритих джерел

Генеральна прокуратура викликає колишнього президента України Віктора Януковича на допит 17 жовтня. Про це повідомляється на сайті ГПУ.

"Янукович Віктор Федорович, 1950 р. н., відповідно до вимог ст. 133, 135 КПК України, вам необхідно з'явитися 17 жовтня 2017 року об 11:30 в каб. № 307 управління з розслідування злочинів, вчинених злочинними організаціями, Генеральної прокуратури України для участі у проведенні слідчих і процесуальних дій у кримінальному провадженні ... зокрема, для допиту як підозрюваного", - йдеться в документі.

Повістка про допиті Януковича Генпрокуратура

Нагадаємо, нині Оболонський районний суд Києва розглядає справу щодо держзради Януковича. Для участі в засіданні його також викликали шляхом повістки, однак він не прибув до суду. Крім того, Печерський районний суд столиці розглядає клопотання ГПУ про проведення спеціального досудового розслідування стосовно Януковича у справі про злочини проти учасників Євромайдану. Там Янукович також не бере участі. Захист екс-президента прогнозує, що вирок у справі про держзраду буде винесено йому до кінця 2017 року.

Як відомо, з лютого 2014 року Янукович перебуває на території Росії.

Крім того, на допит викликали екс-главу МВС Віталія Захарченка. Його чекають у тому ж кабінеті на дві години раніше, ніж Януковича.

Порядок Захарченко Генпрокуратура

Між допитами Януковича та Захарченка у ГПУ чекають на екс-начальника поліції Києва Валерія Коряка. Його час - 10:00. Зазначимо, всіх трьох викликають на допит в рамках розслідування одного кримінального провадження як підозрюваних. 

Порядок Коряка Генпрокуратура

Зазначимо, наприкінці червня ГПУ оголосила про нові підозри Януковичу, Захарченку, екс-главі СБУ Якименку та низці інших екс-чиновників у "справах Майдану" 2014 року. Вищевказаних осіб підозрюють у незаконному перешкоджанні організації та проведенню мітингів, ходи і демонстрацій, організації перевищення співробітниками правоохоронних органів влади своїх службових повноважень, умисного вбивства двох і більше осіб, закінченого замаху на умисне вбивство двох і більше осіб, заподіяння умисного тяжкого тілесного ушкодження, а також в організації терористичного акту.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...