ГПУ проводить обшуки у члена ВРЮ Гречківського

Обшуки проводяться за місцем проживання і роботи Гречківського, а також його посередника

Фото з відкритих джерел

Генеральна прокуратура України проводить обшуки викритого на хабарі члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Обшуки проходять й у самого Гречківського, й у його посередника. Вони проводяться за місцем їх проживання і роботи", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося 21 вересня, члена Вищої ради юстиції викрили у здирстві 500 тис. дол. за незаконний вплив на судове рішення. Крім того, був затриманий посередник - арбітражний керуючий Міністерства юстиції України, який у змові з членом Вищої ради юстиції, у відповідності з розподіленими між ними ролями, отримав першу частину коштів у розмірі 150 тис. дол. Генпрокурор Юрій Луценко заявляв, що спочатку посередником в отриманні хабара повинна була бути дружина Гречківського, однак в останній день посередник був змінений на арбітражного керуючого Міністерства юстиції, який і був затриманий.

Наступного дня Гречківському вже вручили клопотання про виклик до суду для обрання йому запобіжного заходу, а ВРЮ вирішила, що Гречківський піде у відпустку, щоб не компрометувати прийняті рішення, і проведе перевірку, як тільки отримає дані від ГПУ. Пізніше Печерський райсуд відмовився взяти під варту викритого на хабарі члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського і призначив йому заставу в сумі майже 4 млн грн

Тим часом генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що значна частина майна члена Вищої ради юстиції Павла Гречківського заарештована. Серед арештованого майна зокрема автомобіль Maybach.

Новини за темою: Підозрюваний у хабарництві член ВРЮ Гречківський заявив, що з лютого отримував погрози

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів