Головні новини 9 жовтня: Вибухи в Ічні, мирова щодо газу та збільшення швидкісного режиму в Києві

Коротко про найважливіше за день

112.ua

Новиною дня за правом можна вважати пожежу й подальшу детонацію боєприпасів на черговому військовому складі України - цього разу в Чернігівській області поблизу смт Дружба в Ічнянському районі. Вночі там почали гриміти вибухи, які тривають досі з різною періодичністю. За останньою інформацією, вогнища горіння вже локалізовані, евакуйовано 12 тисяч людей. За фактом того, що відбувається, відкрито кримінальну справу за статтею про недбалість, проте у СБУ не виключають диверсію.

Про мирову. НАК "Нафтогаз" та КП "Київтеплоенерго" підписали мирову угоду щодо боргів "Київенерго", яка відкриває шлях до повернення жителям столиці гарячого водопостачання.

Про швидкість. Київрада дозволила рух зі швидкістю до 80 км/год на 17 вулицях столиці. Зі списком можна ознайомитися за посиланням.

Про Сенцова. Український режисер став фіналістом премії Сахарова. Тим часом у Росії заявили, що голодування він не припиняв, проте "знаходиться в задовільному стані".

Про Балуха. Інший український політв'язень припинив голодування - однак лише на період етапування, яке має розпочатися завтра.

Цитата дня. Міністр інфраструктури Володимир Омелян представив власну версію вибухів у Чернігівській області.

Відео дня. Кадри пожежі на артскладах.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів