112.ua

У п'ятницю продовжилася детективна історія з нібито затриманням голови ГФС Романа Насирова. У НАБУ стверджують, що Насирова безпідставно надавав фірмам, підконтрольним Онищенко, розстрочку по виплаті податкової ренти, Держава результаті таких дейтсвий недоотримало близько 2 млрд. грн. Насиров зараз у лікарні, відходить від наркозу, а Кабмін відсторонив його від посади на період розслідування.

Замінить Насирова в ГФС Мирослав Продан. За даними журналістів, Продан - довірена особа прем'єр-міністра і на нього в свій час було відкрито кримінальну справу. Прокуратура розслідувала як вінницькі податківці на чолі з Проданом "кришують" так звану "горіхову мафію". Справа нібито було закрито.

Вибух на шахті у Львівській області. Кабмін створив комісію з розслідування події і виділив на 500 тис. грн сім'ям загиблих шахтарів, по 75 тис. - потерпілим. Вибух на шахті №10 "Степова" ВАТ "Львіввугілля" стався вчора, і призвів до обвалення гірської породи. На момент вибуху в шахті перебували 172 гірника, безпосередньо на аварійній ділянці - 34 людини. Восьмеро гірників загинули, інших підняли на поверхню. Більше 20 осіб госпіталізовані.

Сьогодні у Москві суд заочно заарештував екс-депутата Держдуми від КПРФ Дениса Вороненкова, який нещодавно отримав українське громадянство. Його звинувачують у шахрайстві з розкраданням будівлі вартістю 127 млн руб.

Ще одне гучне викриття. Сьогодні Генпрокуратура повідомила про підозру екс-керівника Держуправління справами Ігорю Тарасюку. Тарасюк проходить по справі завледения комплексом "Пуща-Водиця" урочища "Межигір'я", яка розслідується щодо Віктора Януковича, його сина Віктора, Едуарда Ставицького, Павла Литовченка та інших осіб. Печерський районний суд Києва призначив 6,4 млн грн застави для Тарасюка.