112.ua

Київ вранці останнього дня зими добирався на роботу по заторах. Вчора ввечері обвалився Шулявський шляхопровід. Міський голова Віталій Кличко заявив, що міст не був аварійним, а просто "втомився" і до 2019 року буде завершена його реконструкція. Зараз рух по шляхопроводу вже відновлено, однак великогабаритному транспорту його доведеться об'їжджати. Крім цього мосту, ще 10 у Київі потребують ремонту.

Набирає обертів історія з блокадою Донбасу. Сьогодні міністр внутрішніх справ Арсен Авакова попросив АТЦ надати МВС повноваження для розблокування залізничних і автомобільних шляхів. У штабі блокади відповіли, що правоохоронцям потрібно було робити свою роботу рік тому, і зараз не було б ніякої блокади.

Тим часом на блокадників у Кривому Торці напали. 37 осіб затримано, один постраждав. Поліція розбирається в тому, що трапилося.

Продовження буде завтра. На засіданні Кабміну планується затвердити порядок ввезення і вивезення товарів з окупованих територій Донецької та Луганської областей.

Надія Савченко прокоментувала свою поїздку на Донбас. Вона не вважає, що щось порушила, традиційно звинувачує владу в бездіяльності і заявляє про необхідність прямих переговорів президентів Порошенка і Путіна. Вона сама в цей час буде проводити переговори з ватажком "ДНР" Захарченком.