112.ua

На під'їздах до Києва сьогодні перекривали дороги і палили шини - так закликали затвердити законопроект, що полегшує життя власникам автомобілів з іноземною реєстрацією. СБУ в той же час готова ускладнити життя колишньому "народному губернатору Донецької області" Павлу Губарєву, щодо якого розпочато заочне розслідування. А от життя номінантів на "Оскар" піде в гору, їх якраз оголосили сьогодні в Лос-Анджелесі.

23 січня в Дніпрі посеред вулиці невідомі вистрілили в 6-річного хлопчика. У цей момент дитина з мамою і вітчимом проходила біля арки по вул. 20 років Перемоги. У дитини поранення лівої половини грудної клітини. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження). Хлопчика прооперували, його життю ніщо не загрожує.

У столиці сьогодні мітингували автомобілісти, вимагаючи ухвалити законопроект, який дозволить пом'якшити умови перебування автомобілів з іноземною реєстрацією в Україні. Законопроект пропонує ввести "умовне часткове звільнення від оподаткування" ввезених з-за кордону авто і встановити "справедливу плату". Активісти частково блокували під'їзди до столиці, а також палили шини. Автори законопроекту зустрілися з міністром фінансів Данилюком, той сказав, що розгляне ініціативу, дасть їй оцінку і повідомить про висновки. 

СБУ розпочала процедуру заочного розслідування стосовно колишнього "народного губернатора" Донецької області Павла Губарєва. Йому інкримінують заклики до повалення влади, сепаратизм, створення терористичної організації і організацію масових заворушень. Все це, на думку СБУ, підготувало ґрунт для створення так званої "ДНР". Губарєва ще з 2014 року оголошено в розшук.

Підозрювану у вбивстві двох правоохоронців Віту Заверуху випустили під заставу в 1,6 млн грн. Генеральна прокуратура підозрює 5 осіб, в тому числі Заверуху, в розбійному нападі на автозаправку і вбивстві 2 міліціонерів в квітні-травні 2015 року в Києві.

У Лос-Анджелесі оголошено номінантів на премію "Оскар". У найбільшій кількості номінацій представлено музичний фільм "Ла-Ла Ленд", який претендує на 14 нагород, у тому числі за кращий фільм. За кількістю номінацій на премію "Ла-Ла Ленд" повторив рекорд картин "Титанік" і "Все про Єву". Усіх номінантів на "Оскар" можна подивитися тут.