112.ua

Сьогодні відзначається Міжнародний день щастя, але українці, як виявилося, не дуже задоволені своїм життям. У світовому рейтингу щастя наша країна посіла лише 135-е місце, в самому кінці.

У Рівному з РПГ стріляли по вікнах начальника місцевого управління патрульної поліції Сергія Мерчука. Граната потрапила в спортзал, ніхто не постраждав. Основна версія - дестабілізація обстановки в області і в країні. З метою затримання зловмисників в області введено план "Перехоплення" і посилені заходи щодо забезпечення громадської безпеки і порядку. Ще один інцидент із стріляниною і поліцейськими стався в Черкаській області: там під час спецоперації застрелили чоловіка, який відкрив вогонь по поліцейських.

СБУ перевірила інформацію про перебування в Криму політиків з європейських та інших країн, які прибули на запрошення окупаційної влади "святкувати" третю річницю псевдореферендума. З'ясувалося, що на території АР Крим незаконно знаходяться чотири громадянина Сербії і один громадянин Чехії. СБУ прийняла рішення про заборону їм виїзду в Україну терміном на п'ять років. При цьому інформація про громадян України в цій делегації в даний час не підтвердилася.

Бойовики накрили "Градами" позиції українських військових поблизу Водяного на маріупольському напрямку. Ворог випустив 40 снарядів калібром 152 мм, 40 снарядів калібром 122 мм та 65 пострілів із системи "Град". Семеро військовослужбовців отримали поранення і двоє – загинули. 

В аеропорту "Вау" у Південному Судані розбився пасажирський літак, який прямував зі столиці Джуба. Точних даних про потерпілих немає: AFP повідомило про 14 травмованих, тоді як місцеві ЗМІ писали, що на борту було 44 пасажири.

Україна посіла 132-е місце з 155 у світовому рейтингу щастя, підготовленому на замовлення ООН організацією Sustainable Development Network Solutions. Україна розташувалася між Угандою і Ганою і знаходиться у хвості рейтингу. Найщасливішою країною в світі опинилася Норвегія.

У Нью-Йорку помер американський мільярдер Девід Рокфеллер у віці 101 року. Рокфеллер був найстарішим мільярдером рейтингу журналу Forbes. Його статок оцінювався в 3,3 мільярда доларів. Він був останнім онуком Рокфеллера-старшого — першого американського мільярдера і засновника нафтової компанії Standard Oil.