112.ua

Викрадення маршрутки в Києві, вибух і обвал на шахті у Львові. Це все про сьогоднішній вдень в Україні.

Ранок розпочався з повідомлення про те, що в Києві вооружненный чоловік викрав маршрутку. Підозрілий чоловік, тікаючи від поліцейських, застрибнув у маршрутку, дістав пістолет і став погрожувати водієві. Коли автобус рушив, чоловік через лобове скло вистрілив у бік патрульних. Водій і пасажири встигли покинути салон, зловмисник поїхав, продовжуючи відстрілюватися. Він кинув машину в приватному секторі на Русанівських садах. Його досі шукають, відкрито кримінальну справу.

Після обіду у Львівській області на шахті проремел вибух метану. 8 шахтарів загинули, 20 врятовані. Зараз 14 людей у лікарні. На місце події виїхали прем'єр-міністр, міністр енергетики і голова Держнс. Президент оголосив завтра всеукраїнський траур.

Вчора з'явилася інформація про те, що президенти України і Росії Петро Порошенко і Володимир Путін з початку року розмовляли по телефону чотири рази. Інформацію підтвердив і в Києві і в Москві. В Адміністрації Порошенко заявили, що розмов було два, в Кремеле, що кілька. Зазначимо, що апарат Порошенко заявив, що Порошенко говорив з Путіним про необхідність припинення вогню під час загострення в Авдіївці, а також про долю українських заручників в Росії.

В Євросоюзі сьогодні повідомили дати подальших розглядів безвізового питання для України. Європейський парламент планує розглянути питання про скасування короткострокових віз для громадян України 5 квітня. Крім того віце-прем'єр-міністр України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе повідомила, що запровадження безвізового режиму між ЄС та Україною вимагає ще п'яти процедурних моментів з боку європейських інституцій.