112.ua

У Мюнхені сильні світу цього обговорюватимуть проблеми безпеки, а президент України неодмінно розповість про агресію бойовиків на Донбасі. А агресія ця триває: по Авдіївці знову б'ють, вчора загинув чоловік, сьогодні знову чути вибухи, є поранені.

У Мюнхені розпочала свою роботу 53-я конференція з безпеки. Вона проходить під головуванням посла Вольфганга Ішингера. Цього року конференція присвячена майбутньому трансатлантичних відносин і НАТО після обрання Дональда Трампа президентом США, стану співробітництва в рамках Євросоюзу у сфері безпеки й оборони, кризі в Україні та відносинам з РФ, війні в Сирії та ситуації з безпекою в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні, в тому числі на Корейському півострові.

В Авдіївці знову неспокійно: вчора ввечері снаряд бойовиків влучив у багатоквартирний будинок, сталося зміщення панельних плит зовнішньої стіни. Цілий під'їзд довелося відселити. Крім того, були й жертви: загинув чоловік 1973 року народження. Сьогодні в місті знову чути вибухи, горять будинки.

Голосіївський районний суд Києва наклав арешт на нерухоме майно ТРЦ "Караван" за адресою: вул. Лугова, 12 в Києві. Арешт накладено у рамках кримінального провадження щодо заподіяння збитків "ВТБ Банку".

Міністр екології Остап Семерак ініціює звільнення голови Держекоінспекції Заїки через корупцію в організації. Чиновник посилається на матеріали перевірки, які засвідчили численні порушення в природоохоронному законодавстві з боку інспекції. Також, за його словами, працівники ДЕІ використовували пересувну лабораторію в Чорному морі не для досліджень, а для відпочинку.

Місія ООН з моніторингу за дотриманням прав людини в Україні оприлюднила доповідь про сексуальне насильство на Донбасі. Було зафіксовано 203 випадки сексуального насильства, включаючи 43 випадки зґвалтування, що відбулися після 1 квітня 2014 р. Близько 43% жертв сексуального насильства – жінки 25-36 років.