Головні новини 15 червня: ДТП з Барною, обшуки у Радецького і протистояння пропаганді

Обшуки в НАЗК у Руслана Радецького, наслідки нічної ДТП з нардепом Барною та ініціативи спесцлужби з боротьби з російською інформаційною пропагандою. Такими були головні новини четверга, 15 червня

Нардеп Олег Барна вчора вночі потрапив у ДТП. Він не пропустив трамвай і врізався в нього, пасажирів в трамваї не було, тому постраждав тільки нардеп. Вже сьогодні він повідомив, що почуває себе нормально, провину визнає і готовий нести відповідальність. Поліція у свою чергу почала кримінальне провадження за фактом аварії.

З самого ранку у НАЗК прийшли з обшуком. Правоохоронці працювали в кабінеті у Руслана Радецького за підозрою у фальсифікації документів. Радецький вважає, що обшук може зашкодити процесові декларацій, а глава НАЗК Наталія Корчак, у якої конфлікт з Радецьким, стверджує, що обшук був санкціонованим і ніяких додаткових ризиків немає.

Сьогодні в Україні набув чинності закон про заборону георгіївських стрічок. За носіння георгіївської стрічки загрожує штраф, а можливий і адмінарешт до 15 діб. Подробиці можна прочитати тут.

Вже під вечір генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що в Україну повернули понад 500 тис. дол., виведених Міністерством юстиції за часів президентства Віктора Януковича. Це кошти, які, за даними Луценка, були розтрачені колишнім керівництвом Мін'юсту при Януковичі і виведені з України шляхом укладення фіктивної угоди про надання послуг з однією з американських фірм.

Сьогодні в дискусію про необхідність переформатування АТО і реінтеграцію Донбасу долучився і голова СБУ Василь Грицак. Він заявив, що Україна повинна внести зміни в кримінальний кодекс, враховуючи реалії гібридної війни, роботу російської пропаганди та інформаційної агресії.

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...