112.ua

Сьогодні продовжили обговорювати заяву Європейського мовного союзу, який вчора заявив про те, що питання з участю Росії в Євробаченні вирішене. Російський "Перший канал відмовився від трансляції, а Росія відмовилася від усіх запропонованих варіантів вирішення конфлікту. Тепер вже точно: Росія цьогоріч не братиме участі у конкурсі. А свою представницю Юлію Самойлову збираються виставити на конкурс вже в 2018 році.

Стрімко розвивається історія з бомбардуваннями і погрозами бомбардувань. Вчора США вдарили "матір'ю всіх бомб" по штабу ІДІЛ в Афганістані. Сьогодні ми змогли побачити відео вибуху.

NBC News з посиланням на джерела повідомив, що США готові завдати превентивного удару по КНДР, якщо буде помічена підготовка до ядерних випробувань, з боку Північної Кореї. А КНДР відповіла, що проведе випробування тоді, коли штаб верховного командування визнає потрібним, а у відповідь на загрози з боку США не буде "сидіти склавши руки".

Міноборони оприлюднило дані про втрати сил АТО від початку війни. За офіційними даними, на сході України загинули понад 2,6 тис. військових, більше 9 тис. військових дістали поранення.

З цікавого і пізнавального. Всесвітній економічний форум оприлюднив свій черговий звіт. Багато даних, і всі вони дуже цікаві, але найважливіше те, що Україну визнали небезпечною. За рівнем безпеки ми в останній 10-ці з майже 140 країн світу. Нижче Гондурас, Єгипет, Колумбія. Навіть Малі, у якій третій рік йде врегулювання після громадянської війни, безпечніша за нас. За версією ВЕФ, звичайно ж.