112.ua

Ранок вівторка, 13 червня, почався з гучної заяви секретаря РНБО Олександра Турчинова про те, що в межах АТО звільниити окуповані райони країни вже неможливо і потрібно працювати над новими, у тому числі законодавчими, шляхами вирішення конфлікту.

Слідчий комітет Росії сьогодні заявив, що щодо українського нардепа Володимира Парасюка відкрито кримінальну справу за фактом нападу в 2016 році на Генеральне консульство РФ у Львові і наруги над прапором Росії. Парасюк нібито схиляв громадян до нападу на диппредставництво.

У "Київенерго" заговорили про те, що жителі кількох великих районів столиці можуть залишитися без гарячої води до початку опалювального сезону. Все через зупинку газопостачання ТЕЦ-6. А її відключили через величезні борги. Станом на 1 травня борг за теплоенергію склав майже 4,9 млрд грн.

Ще одна столична неприємність. Сьогодні на проспекті Перемоги в маршрутці стався вибух. Правоохоронці попередньо встановили, що вибухнув розширювальний бак. У результаті п'ятеро людей дістали травми, з них двох доставили до лікарні.

Президент України Петро Порошенко посмертно присвоїв звання Герой України білорусу Михайлу Жизневському, який загинув під час Революції Гідності, і вручив Зірку Героя України його батькам – Михайлу Петровичу і Ніні Василівні. Це перший випадок, коли звання Героя України надають іноземцю.