112.ua

Незважаючи на домовленість про "режим тиші" в Авдіївці обстріляли ремонтників, які прямували оглядати лінії електропередач. У місті загинула мирна мешканка, вісім цивільних поранено, багато руйнувань. У мирному Києві сьогодні прощалися із загиблими під Авдіївкою бійцями - і молилися про тих, хто зараз на передовій.

Сьогодні під час тренувального польоту в Чорному морі був обстріляний український транспортний літак Ан-26. Це сталося в районі Одеського газового родовища, з раніше захоплених Росією бурових вишок. В результаті обстрілу літак був пошкоджений, але екіпаж не постраждав і продовжив виконання польотного завдання. Крім того, екіпаж зафіксував роботу радіолокаційної станції РФ в активному режимі, що зазвичай використовується для наведення ракет систем ППО.

В Авдіївці, нарешті, був оголошений режим тиші до 17:00. Це повинно було дозволити піротехнікам розмінувати місцевість, а енергетикам – відновити повереждения на ЛЕП. Однак бригаду працівників обстріляли, вони не змогли приступити до роботи. У самому місті сьогодні було спокійніше, а ось на позиціях українських військових як і раніше спекотно: за день загинули двоє бійців, ще двоє отримали поранення. За 4 останні дні в Авдіївці загинув 1 цивільний, поранено – вісім. Понад 130 осіб були евакуйовані. В Авдіївці вже побували прем'єр і голова РНБО, останній закликав бути готовими відповідати на провокації.

У Києві на Майдані незалежності сьогодні попрощалися з загиблими під Авдіївкою бійцями. Українські військові з 72-ї бригади загинули під час запеклих боїв 29 і 30 січня. Люди проводжали загиблих на колінах зі словами "Слава Україні", "Герої не вмирають". На сьогоднішній день відомі імена чотирьох загиблих: капітан Андрій Кизило, сержант Володимир Бальченко, солдат Дмитро Оверченко, сержант Володимир Крижанський.

Уряд України прийняв рішення відстрочити введення референтних цін на ліки. Частина представників фармацевтичної індустрії висловили стурбованість, що їм потрібен більш тривалий перехідний період для реалізації залишку лікарських засобів, на які поширюється регулювання цін. Введення держрегулювання перенесли на 1 квітня.

В одній з палат психіатричної клініки Стамбула закрився озброєний поліцейський, пацієнт цієї клініки. Чоловік погрожував вчинити самогубство. Спочатку ЗМІ повідомляли, що він взяв у заручники персонал лікарні, але потім з'ясувалося, що він в палаті один. Після тригодинних переговорів його вмовили здатися поліції.