112.ua

У середу, 1 березня, Кабмін затвердив порядок ввезення/вивезення товарів у зону АТО. Цей список обмежений 3-4 критичними позиціями за наполяганням міністра внутрішніх справ Арсена Авакова. Міністр з питань тимчасово окупованих територій Вадим Черниш уточнив, що затверджений порядок забезпечить саме переміщення товарів, а не торгівлю.

Після обіду Мінекономіки оприлюднило оцінку динаміки ВВП за січень. За даними відомства, порівняно з січнем 2016 року ВВП в Україні зріс на 5,1%.

Також сьогодні відбулося чергове засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську. Учасники домовилися про припинення вогню, розмінування в районі ДФС і про розведення сил у районі Станиці Луганської з 7 березня.

Євросоюз сьогодні підписав безвіз для Грузії. Очікується, що приблизно через місяць громадяни Грузії зможуть подорожувати до Європи без віз. Перший етап затвердження безвізу буде завтра, а другий - не раніше ніж у травні.

Через кілька днів, як очікується, Україна підпише оновлений меморандум з МВФ. Сьогодні джерела повідомляли, що Україна нібито вже підписала документ, але пізніше цю інформацію спростували як в НБУ, так і в Мінфіні. Транш же досі очікують у березні.