Очільник "Укрпошти" Смілянський подав у відставку

Смілянський подав заяву на звільнення ще на початку липня

Ігор Смілянський Центр транспортных стратегий

Генеральний директор "Укрпошти" Ігор Смілянський подав заяву про відставку. Про це заявив 12 липня сам Смілянський, передає "Центр транспортних стратегій".

Наголошується, що Смілянський подав заяву про відставку з датою до 31 серпня. 2 липня у нього закінчився контракт.

Смілянський заявив, що готовий продовжити контакт, якщо в ньому будуть дотримуватися наступні умови: можливість формування власної команди на ринкових зарплатах, політична незалежність, можливість реалізації шокових реформ, чітка стратегія.

"Мені хочеться вірити, що все буде добре і ми продовжимо реформи. Позитивним я вважаю те, що Кабмін вирішив схвалити мою кандидатуру на посаду гендиректора", - сказав Смілянський.

Новини за темою: У відділеннях "Укрпошти" можна буде розплатитися платіжними картками

Нагадаємо, минулого тижня Кабмін затвердив Смілянського на посаді гендиректора національної поштової компанії. До того він керував підприємством у статусі виконуючого обов'язки. Згідно зі схваленим протокольним рішенням Кабміну від 5 липня, Мінінфраструктури у місячний термін зобов'язали забезпечити укладення контракту зі Смілянським.

Ігор Смілянський очолив "Укрпошту" 20 квітня 2016 року.

У кінці червня 2018 року уряд оголосив конкурс з відбору незалежних членів наглядової ради "Укрпошти". Результати відбору повинні бути оприлюднені до 12 вересня.

На днях Смілянський був присутній на нараді з президентом України Петром Порошенком, міністром соціальної політики Андрієм Ревою, міністром інфраструктури Володимиром Омеляном, головою правління Пенсійного фонду україни Олексієм Зарудним, на якій розглядали питання скорочення кількості відділень у селах і необхідність змінити тарифи на доставку пенсій.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів